UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Budowa domów z drewna - Brzechwa

BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

Domy i konstrukcje drewniane, wybudowane w oparciu o technologię szkieletową, stanowią główne spektrum naszej działalności.

Domy i konstrukcje drewniane, wybudowane w oparciu o technologię szkieletową, stanowią główne spektrum naszej działalności. Bazowanie na innowacyjnych rozwiązaniach produkcyjnych, obejmujących technikę kanadyjską, szachulcową oraz metodę Steico, pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi. Bogate doświadczenie oraz kadra wyspecjalizowanych specjalistów sprawiają, że wykonywane przez nas domy, domki i konstrukcje drewniane oraz więźby dachowe spotkać można w wielu ośrodkach wypoczynkowych oraz rozmaitych obiektach przemysłowych i handlowo-gastronomicznych.

Głównym materiałem, stosowanym w prowadzonych przez nas budowach, jest drewno iglaste. Posiada ono właściwości umożliwiające samoregulację wilgotności, które są gwarantem niepowtarzalnego mikroklimatu w pomieszczeniu. W zależności od potrzeb Klienta, domy z drewna wykonujemy "pod klucz" lub oddajemy do użytku w stanie surowym otwartym, zamkniętym oraz deweloperskim natomiast więźby dachowe wykonujemy w zakresie samej konstrukcji lub na gotowo z pokryciem.

Atrakcyjny wygląd, funkcjonalne użytkowanie, a także poczucie życia w zgodzie z naturą sprawiają, że domy z drewna są cenione przez wiele osób. W przeprowadzaniu prac budowlanych stosujemy tylko najwyższej jakości materiały, z których każdy posiada atesty i aprobatę techniczną. Dzięki temu do Państwa dyspozycji oddajemy tylko sprzyjające środowisku naturalnemu domki drewniane.

Zależy nam, by wszystkie wykonywane przez nas domy z drewna spełniały indywidualne oczekiwania Klientów, dlatego zawsze uwzględniamy wszystkie Państwa sugestie. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były gwarancją komfortowego i funkcjonalnego użytkowania. Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzanych nam zadań sprawiają, że nasze domy drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wielu Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Należymy do:

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Nasza ostatnia realizacja

Komfort 3

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas