UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Proces powstawania domu energooszczędnego w naszej firmie przebiega w sposób zaplanowany z zachowaniem szczególnej staranności podczas wykonywania poszczególnych etapów produkcji zaczynając od wykonania dokumentacji produkcyjnej przedstawiającej wszystkie szczegóły, detale i rozwiązania techniczne zastosowane w budynku, poprzez dobór właściwych surowców i materiałów potrzebnych do budowy ścian, stropów i dachu, aż po odpowiedni, kontrolowany montaż na linii produkcyjnej zawierający również osadzenie okien i drzwi zewnętrznych a także wykonanie warstwy podtynkowej w postaci (siatka klej) jak i wykonanie przewodów pod instalację elektryczną.
Tak wykonane gotowe przegrody domu zostają złożone w magazynie i czekają na termin montażu przewidziany w umowie.
Stosowany przez nas sposób budowy domów z wykorzystaniem pełnej prefabrykacji elementów w fabryce pozwala na bieżąco kontrolować jakość wykonywanych prac oraz znacznie przyśpieszyć montaż na budowie i jednocześnie ograniczyć do minimum ryzyko uszkodzenia przez warunki atmosferyczne.

Należymy do:

Domy energooszczędne

"Planujesz budowę domu i szukasz alternatywy dla tradycyjnego budownictwa? Wybierz dom z drewna i ciesz się komfortem oraz korzyściami finansowymi związanymi z niskim kosztem eksploatacji."

Nasza ostatnia realizacja

Komfort 3

Brzechwa

Domy z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących ekonomiczne rozwiązania oraz ekologiczny, naturalny styl życia.

Niski koszt eksploatacji oraz piękna architektura to tylko nieliczne atuty budownictwa drewnianego.

Brzechwa Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
tel.: +48 61 64 64 600
fax: +48 61 64 64 601
e-mail: biuro@brzechwa.com.pl

Znajdź nas